CL 50 Ultra Özellikler - Robot Coupe Türkiye

CL50 Ultra Özellikleri

tarihinde yayınlandı

Robot Coupe sebze doğrama makinesi CL 50 Ultra modeli Yüksek performanslı, güçlü, temizlemesi kolay ve çok sayıda doğrama özelliğine sahiptir ve günlük ihtiyaçlarınızı kolaylık, verim ve hassasiyetle cevap vermeye hazırdır.

Bu modeller, daha rahat bir çalışma ve daha hızlı bir uygulama için, makinenin levye ile otomatik yeniden çalıştırılma tertibatına sahiptir. Böylece yeni bir sebze grubu doğranırken makine daha çabuk kesime hazır hale gelir.

CL 50 Ultra 2 adet boğaza sahiptir. Bunlardan biri 10 domatese dek alan geniş bir boğaz (alan 139 cm²) ve diğeri uzun ürünlerin tek tip kesimi için, (Ø 58 mm) yuvarlak boğazdır.

Ürünün temizliği için köşesiz, basit şekilli bir kapak tasarımı uygulanmıştır. Hazne ile kapak metal yapıdadır ve motor bloğu paslanmaz çelik olan bu model sağlamlığı ile de ön plana çıkmaktadır.

Teorik olarak debisi 300kg/saat olan CL 50 Ultra Sebze Doğrama Makinesinin pratikte 250 kilograma ulaşan debisi söz konusudur. Monofaz yani tek fazlı olarak satılan bu model dakikada 375 devir dönmektedir.

CL 50 ultra ile neler yapılabilir.
CL 50 ultra ile neler yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir